Kurumsal İşyeri Ofis Nakliyat

Yüksek teknolojiye sahip taşıma asansörleri ile her kata ofis ve büro eşyanızı çizmeden taşıyoruz. İzmir’ de her bölgede organize çalışan ekiplerimizle 7/24 kesintisiz olarak ofis ve büro larınızı taşıyoruz .ilkeli ve prensipli duruşuyla izmir ‘de Nakliyat sektöründe zirve yapan firmamız, ofis ve iş yeri taşıma işlerinizde de sektöründe zirve yapmıştır.En iyi şartlarda eşyalarınızın taşınması için özel ekipler ve sistemler oluşturulur.iş takibi sıralı olarak belirli departmanlarımız tarafından takip edilir. Size en iyi sonucu verene kadar tüm şirketimiz canla başla profesyonel mücadele verir. Ofis ve iş yeri taşıma işlerinizde tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız demonte edilir.Demonte olan bütün eşyalarınız hijyenik malzemeylen paketlenir.ikinci yerinizde ise bunların monte ve dizaynı yapılır. Mobilya ve beyaz eşya demonte, ambalajlama ve monte işlemi uzman ekipler tarafından yapılır. Sahada çalışan tüm ekiplerimiz uzman ve seçkin kişilerden oluşur. Aradığınız profesyonel ofis, büro taşıma uzman marangozlar ile İzmir Konak Nakliyat ofis ve büro taşıma şirketimizde. Bizi arayarak tüm mobilya ve beyaz eşyalarınızı taşımada garanti altına almış olursunuz..

Ofis Büro Taşıma Esasları

Ofis ve iş yeri taşımalarında en önemli konulardan biriden dosya, klasör, arvşiv, ufak eşyalar ve kırılacak eşyaların toplanması ve yerleşmesidir. İzmir Konak Nakliyat size özel paketleme ve kolileme sistemi sunar. Ofis ve iş yerinizde bulunan ufak ve kırılacak eşyalarınız hijyenik şekilde toplanır ve paketlenir. Paketlerin üzerine ne olduklari ve nerden alındıkları yazılır. bu sayede ofis ve iş yerinizin ikinci yerde rahatça yerleşmesi sağlanır. Arşiv ve klasör taşımaları ise uzman ekipler tarafından yapılır. Raf ve dolaplardaki klasör ve evraklarınız numaralı şekilde alınır ikinci yerde aynı şekilde yerleştirilir. Bu sayede arşiviniz karışmadan ikinci yerinizde hazır olur. Sizde bizi tercih edin taşımanın bin bir kolaylıklarınından faydalanın. izmir’de kurumsal yapı içinde faaliyet gösteren tek firması İzmir Konak Nakliyat’tır.

Asansörlü Ofis Büro Taşıma

Dar merdiven ve yüksek katlarda ofis taşımak artık sorun değil. Asansörlü ofis taşıma sistemleriylen her kata ofis ve iş yerinizi sorunsuz taşıyoruz. Sizin ofis ve iş yerinizi en iyi şekilde taşıya bilmek içi, yurt dışında taşıma asansörleri getirdik. Bu asansörler yüksek teknolojiye sahip ve modern taşıma asansörleridir. Sizde bizimle içiniz rahat bir şekilde ofis ve iş yerinizi asansörlü taşıtırsınız. En iyi şekilde asansörlü ofis ve iş yeri taşıması için Bizi arayın..

Sigortalı Ofis ve İş yeri Taşıma

Sigortalı ofis ve iş yeri taşıma garantili olarak İzmir Konak Nakliyat şirketi tarafından yapılır. Tüm ofi ve iş yeri taşımalarınız garanti altında yapılır. Sigortalı ofis ve iş yeri sistemiyle eşyanız garanti altında şehir içinde ve şehirler arasında taşınır. İzmir Konak Nakliyat firması eşyanızı nasıl aydıysa size o şekilde teslim eder. Kendi firma elemanlarından kaynaklanan tüm hasar ve ziyanınızı karşılar. Sizde güvenilir bir firmaylan sigortalı ofis ve iş yeri taşımak istiyorsanız bizi arayın.

İzmir Konak Nakliyat şehir içi ve şehirler arası ofis ve iş yeri taşıması yapıyor. Sizlerin izmir içinde tüm ilçe ve semtlerde şehir içi ofis ve iş yeri taşıma’nız yapılır. En iyi ekiplerle izmir’ de size garantili ve sigortalı ofis taşıma hizmeti veriyoruz. Başta Karşıyaka,Bayraklı,Bostanlı,Konak, Buca, Gaziemir, Hatay, Narlıdere, Çankaya, Alsancak, olmak üzere tüm ilçelerde ofis ve iş yeri taşıması yapıyoruz.

Şehirler arası ofis ve iş yeri taşıması geniş araç filomuz’la 7/24 kesintisiz olarak yapılır. İzmir’den tüm il ve ilçelere ofis ve işyeri taşıması yapılır.Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde ofis ve iş yeri taşıması yapılır. Sizde garantili ve sigortalı ofis ve iş yeri taşıması için bizi arayın. Ofis ve iş yeri taşıma fiyatları için çağrı merkezimizi arayıp ortalama fiyat alabilirsiniz.Net fiyat için firmamızdan ücretsiz ekspertiz talep edebilirsiniz. izmir’de hesaplı ve kaliteli ofis taşıma İzmir Konak Nakliyat firmasında. Sizde hemen arayın 0232 261 05 47 kaliteli ve ekonomik fiyatlardan faydalanın.