Foça Evden Eve Nakliyat

Foça Evden Eve Nakliyat

Foça evden eve nakliyat  iş yeri büro ve ofis taşıma öncesi firmamız yetkilisine ulaştıktan hemen sonra yapılan görüşmelerde anlaşmaya gidilir ise bünyemiz dahilindeki Ekspertizler tarafından evinizdeki ev eşya yoğunluğu incelenmektedir. Buradaki öncelikli amacımız taşınacak olan eşyalarınızın kaç araç veya hangi araçla nasıl taşınacağı, kaç personelin gerekli olduğu, ambalajlama ve paketleme için ne kadar malzemenin kullanılacağı ??

Ücretsiz  Ekspertiz işlemleri İzmir Asansörlü Evden Eve firmamız tarafından karşılanacak olup sorunsuz olarak sizlere sunulacaktır. Eğer karşılıklı bir anlaşma durumu olursa ön taşıma sözleşmesi hazırlanarak imzalanır ve taşınacak eşya kasko yol sigortası ile sigortalanarak risklere karşı emniyetli hale getirilir.

Foça Evden Eve Nakliyat ve taşımacılık hizmeti için bundan sonraki aşamalarda ise taşınmaya karar verilen gün veya eşyalarınızın yoğunluğuna göre Ekspertizin planlamasına göre bir gün önceden taşıma elamanlarımız hijyenik ambalajlama malzemeleri ile gelerek ambalajlama paketleme işlemlerini yaparlar.

Foça Ev Taşıma

Şehir işi ve Şehirler arası taşıma,  büro iş yeri taşıma ve Evden eve nakliyat hizmetinde aile bireylerinden en az bir kişinin olması yeterlidir. Gerekli olduğu taktirde uzman marangozlar tarafından tüm  eşyalarınızın demonte işlemleri yapılarak ambalajlama paketleme işlemi sonrası taşınacağınız yeni adreste tekrar monte edilmektedir..

Müşteri ile İzmir Asansörlü Evden Eve Nakliyat arasındaki iletişim daha sağlıklı ve anlaşılır olması amacı ile taşıma günü Firmamızın bir Ekspertizi taşıma yerinde bulunduğunu ve müşterinin Direkt olarak bu Ekspertiz ile muhatap olacağını unutmayınız. Eşyanızın taşınması sırasında doğabilecek hasarlarda sakın paniğe kapılmayın İzmir Asansörlü Evden Eve Nakliyat bunu da düşünerek garantili sigorta şirketi ile bir hasar anlaşması yapmıştır. Sigorta poliçesi taşıma günü Ekspertiz tarafından müşteriye teslim edilecektir. Hasarın teminatı konusunda müşterilerimiz İzmir Asansörlü Evden Eve Nakliyat ile değil direkt olarak sigorta şirketi ile muhataptır.