Buca Evden Eve Nakliyat

Buca Evden Eve Nakliyat
Buca Evden Eve Nakliyat

Buca Evden Eve Nakliyat

Buca Evden Eve Nakliyat ve taşımacılık sektöründe büyük bir boşluğun farkında olan İzmir asansörlü evden eve taşıma firmamız, İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye geneli üstün hizmet ve müşteri memnuniyetini öncü hedef olarak belirlemiştir. Ev taşıma sektöründe kendine has özel yapım ev taşıma için dizayn edilmiş sıfır çelik kasa kapalı ev taşıma araçları, yurt dışından ithal hidrolik, teleskopik ve araç içi taşınır kurmalı asansörler, araç içi özel yapım askılık kıyafet dolapları, müşteriye özel tek kullanımlık kolileme kutuları, işinde profesyonel uzman marangozlar ve sigortalı taşıma elamanları ile Şehir içi ev taşıma, Şehirler arası ev taşıma, Kurumsal iş yeri taşıma, büro, ofis taşımacılığı, fabrika, tekstil taşımacılığı Şehirler arası parça eşya taşımacılığı  ve kişiye özel akıllı eşya depolama hizmeti ile tüm Türkiye geneli en ekonomik uygun fiyatlar ile sigortalı asansörlü ev taşıma hizmeti vermektedir.

Şehirler arası ev taşıma

İzmir evden eve nakliyat firmamız, Şehirler arası evden eve nakliyat ve taşımacılık işlemleriniz öncesi sizlere Ücretsiz Ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Anlaşma dahilinde Ekspertizin  belirlediği planlar çerçevesinde Şehirler arası taşımalarda öncelikle taşıma sözleşmesi yapılıp ve belirlenen gün saatlerde ev taşıma için özel yapım çelik kasa kapalı ev taşıma araçları, yük taşıma asansörleri ve şirketimiz daimi çalışanları sigortalı elamanlar ile belirlenen adrese intikal eder, bir tarafında yük taşıma asansörü kurulurken, diğer taraftan uzman marangozlar tüm mobilyalar, koltuklar ve beyaz eşyalar dahil demonte işlemini yaptıktan sonra hijyenik paketleme malzemeleri ile ambalajlama işlemi yapılır. Ufak eşyalar, kırılır eşyalar, ve kıyafetlerin kutulama işlemleri bittikten sonra kutuların üstlerine içindekiler yazıldıktan sonra uzman personel dahilinde eşyalarınız güvenilir bir şekilde araca nakli yapılır. Eşya taşıma Kasko yol sigortası poliçe işlemi sonrası nakliyat aracı ve taşıma personeli şehirler arası taşıma yolculuğuna başlar.

Şehirler arası ev taşıma işlemi ile belirlenen 2. adrese varıldığında ihtiyaç halinde araç içi kurmalı asansör kurulumu sonrası eşyaların eve nakline başlanır, taşıma işlemi sonrası uzman marangozlar tarafından bütün mobilya, koltuklar ve beyaz eşyaların monte işlemi yapılır. Güler yüzlü personeller tarafında yapılan kurulum sonrası ilk adreste kurulu düzen teslim alınan eşyalarınızı 2. adreste tam kurulum teslimatı yapılır. Böylece sıkıntısız, mutlu ev taşıma işleminizi en uygun ekonomik fiyatlar ile sigortalı ve asansörlü taşımış olursunuz.. Şirketimizin değişmeyen tek hedefi Müşteri memnuniyetidir.. İzmir asansörlü ev taşıma firmamız ile farkı fark etmenizi temenni ederiz..