Bayraklı Evden Eve Nakliyat

Bayraklı Evden Eve Nakliyat

Bayraklı evden eve nakliyat ile günümüz koşullarında firmamızın siz değerli müşterilere sağladığı ev taşıma hizmeti ve eşya depolama hizmeti ile artık çok kolay ve basit ev taşıma işlemleriniz gerçekleşiyor, öyle’ki taşıma öncesi hiç bir şey yapmanıza gerek kalmıyor. Bayraklı asansörlü ev taşıması firması profesyonel güler yüzlü uzman personelleri ile tüm ufak kırılacak eşyalarınızı kişiye özel tek kullanımlık koliler ile kutulayıp, bütün mobilya ve beyaz eşyalarınız hijyenik, havalı pıt pıt  ambalajlama malzemeleri ile paketleyip, teleskopik ev taşıma asansörleri ile eşyalarınızı zararsız garantili bir şekilde araca nakli yapılır.

Firmamızın işinde ehli profesyonel güler yüzlü personeli bilinçli çalışma prensibiyle çalışmakta ve kesinlikle işinden ödün vermeden eşyalarınızı güvenilir hasarsız bir şekilde eşyalarınızın ev taşıma aracına naklini gerçekleştirecektir. Eşyalarınız sizin istediğiniz gibi yeni evinize yerleştirilir. Sizin sadece eşyalarınızın konulacağı yerleri göstermeniz yeterli olacaktır..

Bayraklı Asansörlü Taşımacılık

 

–Yüksek Katlarda Ev Tutmayı hiç Problem etmeyin!!

Bu gibi durumlarda 15. kata kadar ulaşan Teleskopik ev taşıma asansörleri devreye sokuyoruz, Evinizde bulunan tüm eşyalarınız apartman kapıları ve merdiven boşluklarını görmeden Bayraklı Asansörlü Ev Taşımacılık sayesinde tüm ev eşyalarınız balkon kapısı sökülerek kısa bir süre zarfında araca nakli yapılmaktadır.

Kaba ve ağır ev eşyalarınızın bulunduğunuz katlardan merdivenlerden aşağıya indirilmesi büyük zaman kaybı ve insan gücü ile gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. Fakat İzmir Asansörlü Evden Eve taşıma firmamızın Teleskopik ev taşıma Asansörü kullanılarak yukarıdan aşağıya indirilir, ağır bir eşyanın 15 saniye sürecek bir zaman zarfında araca nakli sağlanır. Araca yüklenecek eşyalar bildirdiğiniz 2.adrese vardığında yine Bayraklı asansörlü ev taşıma firmamızın asansörü ile kısa sürede evinize yerleştirilecektir. İzmir Asansörlü Evden Eve Nakliyat firmamız ev taşıma işlemlerinizi çok sürede yapılması ve bina sakinlerinin rahatsız olmaması gibi avantajları olduğu için müşterilerimiz tarafından sıkça tercih edilen yöntemlerdendir..