Bayındır Evden Eve Nakliyat

Bayındır Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Ev Taşıma

Bayındır Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Taşımacılık                                                                                                                                                 Evden Eve Nakliyat                                                                                                                                                 Asansörlü Taşımacılık                                                                                                                                            Sigortalı Taşımacılık                                                                                                                                                       Parça Eşya Taşımacılığı                                                                                                                                               Eşya Depolama

Bayındır evden eve nakliyat ile günümüz koşullarında firmamızın siz değerli müşterilere sağladığı hizmet ile artık çok kolay, öyle’ki taşıma öncesi hiç bir şey yapmanıza gerek kalmıyor. Bayırdır asansörlü ev taşıması firması profesyonel güler yüzlü uzman personelleri ile tüm ufak kırılacak eşyalarınızı kişiye özel tek kullanımlık koliler ile kutulayıp, bütün mobilya ve beyaz eşyalarınız pıt pıt naylon ambalajlama malzemeleri ile paketleyip, teleskopik ev taşıma asansörleri ile eşyalarınızı zararsız bir şekilde araca nakli yapılır.

Firmamızın işinde ehli personeli bilinçli çalışma prensibiyle çalışmakta ve kesinlikle işinden ödün vermeden eşyalarınızı güvenilir bir şekilde naklini gerçekleştirecektir. Eşyalarınız sizin istediğiniz gibi yeni evinize yerleştirilir. Sizin sadece eşyalarınızın konulacağı yerleri göstermeniz yeterli olacaktır..

Bayırdır Asansörlü Taşımacılık

 

15. Katta mı oturuyorsunuz? Hiç problem değil!!!

Bu gibi durumlarda 15. kata kadar ulaşan Hidrolik, Teleskopik Asansörleri devreye sokuyoruz, Evde bulunan eşyalarınız daire kapılarını ve merdiven boşluklarını görmeksizin Bayındır Asansörlü Ev Taşımacılık sayesinde tüm ev eşyalarınız pencere camı yada balkon kapısı sökülerek kısa bir süre zarfında araca nakli yapılmaktadır.

Kaba ve ağır ev eşyalarınızın bulunduğunuz katlardan merdivenlerden aşağıya indirilmesi büyük zaman kaybı ve insan gücü ile gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. Lakin İzmir Asansörlü Evden Eve taşıma firmamızın Asansörü kullanılarak yukarıdan aşağıya inecek ağır bir eşyanın 20 saniye sürecek bir zaman zarfında araca nakli sağlanır. Araca yüklenecek eşyalar sonuç olarak gidecek yere vardığında yine Bayırdır asansörlü ev taşıma firmamızın asansörü ile kısa sürede evinize yerleştirilecektir. İzmir Asansörlü Evden Eve Nakliyat firmamız ev taşıma işlemlerinizi çok sürede yapılması ve bina sakinlerinin rahatsız olmaması gibi avantajları olduğu için müşterilerimiz tarafından sıkça tercih edilen yöntemlerdendir..